Antykorozja – Technologia antykorozyjna

Antykorozja – Technologia AntyCor

Autorska, nowatorska, dwufazowa i ekologiczna technologia antykorozyjna, skuteczna metoda zabezpieczania stali węglowej, żelaza i żeliwa.

Technologia antykorozyjna AntyCor ma na celu wydłużenie żywotności urządzeń, maszyn oraz elementów wykonanych ze stali, żelaza i żeliwa.

Wytworzona, elastyczna warstwa ochronna jest nieprzepuszczalna dla substancji chemicznych, atmosfery agresywnej, soli, pary, wody i tlen.

Preparat wodny, niepalny, nie stwarza ryzyka, wystąpienia pożaru lub wybuchu, powłoka jest odporna na ciężkie warunki zewnętrzne, odporna temperaturowo od -50 stopni Celsjusza do 180 stopni Celsjusza (skokowo do 200 stopni Celsjusza)

Preparat antykorozyjny AntyCor

Antykorozja Antycor

Technologia antykorozja AntyCor jest używana w miejscach bardzo korozyjnych. Tam gdzie inne zabezpieczenia antykorozyjne nie dają rady. AntyCor ma lepsze właściwości od ocynku czy farb okrętowych. Elementy zabezpieczone naszą technologią antykorozyjną pozostają nietknięte przez ponad 20 lat.

Kopalnie

Magazyny nawozów sztucznych

Konstrukcje stalowe

Podwozia aut

Kto i gdzie używa AntyCor

Technologia antykorozyjna AntyCor jest niezawodnym sposobem na wyeliminowaniem zmartwień dotyczących korozji. Żeby przybliżyć Wam jak bardzo skuteczna jest technologia antykorozyjna AntyCor, przedstawiamy Wam parę przykładów gdzie nasi klienci używali AntCor.

Magazyny nawozów sztucznych

W magazynach nawozach sztucznych, korozja wżerowa wchodzi w przeciągu kilku godzin. Elementy zabezpieczone AntyCor, pozostają nietknięte od wielu lat.

Kominy wewnątrz elektrociepłowni

Od ponad 20 lat kominy wewnątrz elektrociepłowni w Szczecinie. są zabezpieczone naszą technologią Antykorozyjną AntyCor. Jest to jedyny z testowanych preparatów, który dał radę sprostać temperaturze oraz oparom.

Nadwozia aut kopalnianych

Nadwozia aut kopalnianych są narażone na wiele czynników szkodliwych. Od uszkodzeń mechanicznych, po korozyjne środowisko. AntyCor chroni powierzchnię przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz rozprzestrzenianiem się korozji.

Chodniki wodne w kopalni

Korozja wżerowa w chodnikach wodnych wchodzi w przeciągu 2 tygodni. Większość antykorozji wytrzymywała 6 miesięcy. Chodniki wodne zabezpieczone preparatem AntyCor, były zabezpieczone ponad 5 lat, do czasu zawalenia kopalni.

Niesamowita wydajność AntyCor.
1 litr AntyCor’a wystarcza średnio na 22 metry kwadratowe

Najtańszy oraz najefektywniejszy sposób zabezpieczenia powierzchni

Jeśli chcesz otrzymać więcej informacji oraz ofertę na AntyCor, skontaktuj się z nami! 

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony oraz sprawdzenia katalogu naszych pozostałych produktów

Otwórz czat.
1
Napisz do nas!
Scan the code
Cześć 👋
W czym mogę pomóc?