Bezdotykowe usuwanie klejów z większych powierzchni: aut / hal / witryn sklepowych

Usuwanie klejów z większych powierzchni niż wielkość naklejki jest często problematyczne ze względu na długość czasu ile spędza się podczas czyszczeniu kleju. Osoba, która chociaż raz to robiła wie jak bardzo uciążliwa jest ta czynność.

Usuwanie klejów z auta często trwa kilka godzin. Usuwanie klejów z powierzchni hali trwa kilka / kilkanaście dni.

W odpowiedzi na te problemy, opracowaliśmy wolno-parujące środki chemiczne do usuwanie klejów. Przyspiesza to pracę kilkunastokrotnie. Zapraszam do artykułu, aby przeczytać o tym więcej oraz zobaczyć film z bezdotykowego usuwanie kleju po folii reklamowej.

Usuwanie kleju z auta

Bezdotykowe usuwanie klejów z powierzchni

Preparaty z grupy Aroma B, takie jak Aroma B10 oraz Aroma B5 nadają się idealnie do bezdotykowego usuwania klejów z różnych powierzchni. Czyszczenie hal magazynowych, czy aut z kleju jest pracochłonne i zajmuje bardzo dużo czasu. Aroma B10 oraz Aroma B5 umożliwiają wdrożenie bezdotykowego usuwania klejów. Przyspiesza to pracę kilkunastokrotnie. Zapraszam do obejrzenia filmiku pokazującego jak działają preparaty z grupy Aroma B.

Aroma b10

Preparat do usuwania klejów po foliach / taśmach / naklejkach etc. Mocniejsza wersja preparatu Aroma B20, działa szybciej na klej, umożliwia bezdotykowe usuwanie kleju.

aroma b5

Preparat do usuwania klejów po foliach / taśmach / naklejkach etc. Działa najmocniej na klej. Umożliwia bezdotykowe usuwanie kleju. Może wybarwiać bardzo delikatne powierzchnię. 

Skontaktuj się z nami w celu pomocy dobrania odpowiedniego preparatu dla Ciebie!

Otwórz czat.
1
Napisz do nas!
Scan the code
Cześć 👋
W czym mogę pomóc?