Usuwanie kleju z płyty warstwowej Usuwanie kleju z elewacji

Usuwanie klejów po foliach reklamowych / ochronnych / taśmie

Jak usunąć klej po naklejkach / folii ochronnej / taśmie / folii reklamowej / folii ozdobnej

Usuwanie klejów z różnych powierzchni może wiązać się z wieloma problemami. Jeżeli mamy pozostałości klejów na oknach / meblach / blachach, ogólnie rzecz biorąc delikatnych powierzchniach, jest ryzyko ich zniszczenia przez wiele preparatów dostępnych na rynku.

Wiele powierzchni malowanych / okleinowanych jest na tyle wrażliwa na różnego rodzaju alkohole czy rozpuszczalniki, że podczas styczności z nimi, powierzchnia ulega zniszczeniu.

Do tego typu problemów stworzyliśmy linię preparatów, które z łatwością usuwają klej, zarazem nie niszcząc nawet najbardziej wrażliwych powierzchni.

Preparaty do usuwania klejów

Preparaty z linii Aroma B są środkami chemicznymi wolno-parującymi. Dzięki temu ich wydajność jest o wiele większa niż standardowo używanego Nitro, czy podobnych preparatów. Preparaty z linii Aroma B są bezpieczne dla większości powierzchni. Są one używane w największych firmach w kraju do usuwania resztek klejów, ze względu na swoje właściwości. Zapraszam do obejrzenia filmiku pokazującego czyszczenia kleju z elewacji oraz „ducha” po nim.

Aroma b20

Preparat do usuwania klejów po foliach / taśmach / naklejkach etc. Aroma B20 została stworzona z myślą, aby nie niszczyła nawet najbardziej wrażliwych powierzchni. 

aroma b10

Preparat do usuwania klejów po foliach / taśmach / naklejkach etc. Mocniejsza wersja preparatu Aroma B10, działa szybciej na klej, umożliwia bezdotykowe usuwanie kleju.

aroma b5

Preparat do usuwania klejów po foliach / taśmach / naklejkach etc. Działa najmocniej. Umożliwia bezdotykowe usuwanie kleju. Może wybarwiać bardzo delikatne powierzchnię. 

Skontaktuj się z nami w celu pomocy dobrania odpowiedniego preparatu dla Ciebie!

Otwórz czat.
1
Napisz do nas!
Scan the code
Cześć 👋
W czym mogę pomóc?