Usuwanie starej folii ochronnej / zwulkanizowanej folii ochronnej

Jak usunąć starą folię z blachy / parapetu / okna / mebli / płyty warstwowej nie niszcząc ich powierzchni. Popularne środki takie jak nitro, aceton, mogą zniszczyć czyszczoną powierzchnię.

Zwulkanizowana bądź zdegradowana folia jest dużym problemem. Nie dość, że ciężko jest ją złapać, to w dodatku użycie nieodpowiednich środków chemicznych naraża powierzchnię na wybarwienia.

Ze względu na to, że dostawaliśmy informację od klientów, że jest to bardzo uciążliwy problem. Opracowaliśmy linię preparatów do usuwania zwulkanizowanej / starej folii ochronnej, które nie niszczą nawet najbardziej wrażliwych powierzchni.


Usuwanie zwulkanizowanej folii ochronnej

 LINIA PREPARATÓW
Aroma B

Linia preparatów Aroma B, została stworzona specjalnie do usuwania folii ochronnych oraz pozostałości klejów. Preparaty z linii Aroma B zostały stworzone, żeby nie zniszczyć powierzchni czyszczonej, oraz aby umożliwić usunięcie zwulkanizowanych / zdegradowanych folii ochronnych.

Link do filmiku pokazującego jak działa preparat Aroma B1 na zdegradowaną kilkunastoletnią folię. Klient, który nagrał ten filmik próbował usuwać folię nawet szlifierką, jednakże bezskutecznie. Na filmie widać jak klient nałożył na powierzchnię środek Aroma B1, a po 15 minutach ściągnął folię silikonową szpatułką.

aROMA B20

Najdelikatniejszy z linii preparatów Aroma B. Nie niszczy nawet najbardziej wrażliwych powierzchni. Po nałożeniu na powierzchnię folii, wchodzi pod nią przez mikro-rysy i rozpuszcza klej. Posiada świetne właściwości usuwania kleju.

aROMA B10

Drugi co do mocy środek z linii Aroma B. Mocniejsze właściwości rozpuszczające kleju od Aroma B20. Po nałożeniu na powierzchnię folii, wchodzi pod nią przez mikro-rysy i rozpuszcza klej. Zalecane do usuwania kleju na dużych powierzchniach (szybsze działanie).

aROMA B5

Trzeci co do mocy środek z linii preparatów Aroma B. Po nałożeniu na powierzchnię folii, wchodzi pod nią przez mikro-rysy i rozpuszcza klej. Uplastycznia folię. Może wchodzić w reakcję z delikatnymi powierzchniami. Mocne działanie rozpuszczające kleju.

aROMA B1

Najsilniejszy z linii preparatów Aroma B. Pomaga w usunięciu nawet najbardziej zdegradowanej folii. Po nałożeniu na jej powierzchnię, zaczyna ją podnosić lub umożliwia jej ściągnięcie silikonową szpatułką. Uplastycznia folię. Zalecana dla ekstremalnych przypadków. Może wchodzić w reakcję z wrażliwymi powierzchniami.

Skontaktuj się z nami w celu pomocy dobrania odpowiedniego preparatu dla Ciebie!

Otwórz czat.
1
Napisz do nas!
Scan the code
Cześć 👋
W czym mogę pomóc?